Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Koncert Noworoczny i XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Serdecznie zapraszamy do Sali GOK w Strzeleczkach, gdyż tego dnia czeka na Państwa wiele ciekawych występów.

Na scenie Ośrodka Kultury zaprezentują się dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej w Strzeleczkach pod przewodnictwem katechety Juliusza Szafrańskiego i przypomną nam historię narodzenia Jezusa. Następnie  wystąpi znana już mieszkańcom grupa „Wokaliza”, która działa przy GOK-u już 2 lata. Instruktorką grupy wokalnej a od tego roku również zespołu jest Iwona Preusner. Po muzycznych doznaniach na scenie swoje nowe układy przedstawią grupy taneczne działające przy GOK, które prowadzą Joanna Weremko – Forjasz oraz Remigiusz Bielecki ze Szkoły Tańca SalsoMania w Opolu. Na zakończenie będziemy mieli przyjemność posłuchać koncertu w wykonaniu solistki Justyny Grelich. Na instrumencie Fletnia Pana zagra dla nas Denis Kopiec.

Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej będą zbierać pieniążki już od rana, ale również w Sali GOK będzie można wesprzeć Orkiestrę, kupując ciasto, z którego dochód zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby przekazać przedmiot bądź talon na licytację proszę przynieść go do 10 stycznia do biura GOK w Strzeleczkach.

wosp.jpeg

 

Opublikował(a): Anna Muzykant Data publikacji: 07-01-2019 08:11
Przewiń do góryPrzewiń do góry