Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Zamek w Mosznej nominowany do 7 cudów Polski!

Miesięcznik „National Geographic Traveler" po raz drugi ogłasza plebiscyt "7 nowych cudów Polski".

Na łamach lipcowego numeru ogłoszone zostały 32 najciekawsze, a wciąż niewystarczająco znane miejsca w Polsce. Które z nich wejdą do ścisłej siódemki, a która atrakcja okaże się „cudem numer jeden"? Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone w listopadowym numerze miesięcznika.
Zamek w Mosznej jest jednym z nominowanych cudów.

Dla jednych architektoniczny dziwoląg, dla innych wyjątkowe dzieło sztuki. Tak czy inaczej fenomen. Baśniowy zamek z 99 wieżami i 365 świetnie zachowanymi wnętrzami otacza park z pięknymi azaliami i rododendronami.

Zachęcamy Państwa do głosowania w jednym z dwóch sposobów:

A) Aby zagłosować na ten cud, wyślij SMS o treści: TR.CUD.15.twój kod pocztowy, pod numer 71001

B) Aby zagłosować na ten cud i wziąć udział w konkursie z nagrodami, wyślij SMS o treści: TR.kod wybranej nagrody.15.twój kod pocztowy. uzasadnienie Twojego wyboru, pod numer 71001 (kody nagród do wyboru: tablet, aparat, samsung, foto, zegarek, tommy - opisy nagród na stronie: http://7cudow.national-geographic.pl/nagrody/

Wszyscy, którzy wezmą udział w głosowaniu, otrzymają unikatowy Przewodnik po 7 nowych cudach Polski zawierający opisy ubiegłorocznych zwycięzców plebiscytu.

Koszt wysłania SMS-a to 1 zł netto (1,23 brutto, MNI Premium SA ). Na zgłoszenia czekamy od 25 czerwca do 24 września 2012 r. Regulamin plebiscytu oraz więcej informacji na www.national-geographic.pl. Zwycięzcy są zobowiązani za zapłaty podatku w wysokości 10% wartości nagrody, której koszt przekracza 760 zł brutto. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo G+J RBA Sp. z o.o. & Co. Sp. Komandytowa.

 

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności