Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Warsztaty oraz konkurs kroszonkarski

kroszonkarski1.jpeg

DOCREGULAMIN KK 2019.doc
 

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty kroszonkarskie, które odbędą się 29 marca oraz do udziału w Gminnym Konkursie Kroszonkarskim, który odbędzie się 3 kwietnia.  

Tekst: W piątek 29 marca o godzinie 15:30 w Sali Domu Kultury w Strzeleczkach odbędą się po raz pierwszy warsztaty kroszonkarskie. Organizatorzy zaprosili do współpracy lokalnych twórców, którzy zaprezentują uczestnikom zajęć różne sposoby tworzenia ciekawych wzorów na skorupkach jaj. Osoby biorące udział w warsztatach zapoznają się nie tylko z tradycyjną metodą tworzenia kroszonek metodą rytowniczą, ale będą mogli też przyjrzeć się w jaki sposób powstają niezwykłe ażurkowe wzory na wydmuszkach.

Ciekawą techniką jest takie zdobienie skorupek jaj woskiem oraz sitowiem. Z tymi sposobami również będzie można się zapoznać podczas warsztatów.

Udział w zajęciach jest doskonałą okazją do  rozwinięcia swoich umiejętności przed Gminnym Konkursem Kroszonkarskim, który odbędzie się 3 kwietnia 2019 roku od godziny 9:30 w Domu Kultury w Strzeleczkach. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w obu imprezach.

Obowiązują zapisy na oba wydarzenia, które odbywają się w biurze GOK. Więcej informacji pod numerem telefonu 77466 96 96.

 

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności