Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Chustonoszenie dzieci

chustonoszenie dzieci.jpeg

W ostatnią sobotę marca serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty chustonoszenia dzieci. Spotkanie odbędzie się w Sali Domu Kultury w Strzeleczkach od godziny 10:30. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w zajęciach w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach, więcej informacji możecie Państwo uzyskać pod numerem tel. 77 466 96 96.

Podczas zajęć będzie można poznać techniki wiązania chust, aby dziecko czuło się komfortowo i przede wszystkim, aby noszenie było zdrowe i przyjemne. Pod okiem certyfikowanej doradczyni pani Dominiki Wydrzel będzie można dowiedzieć się jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania dla dzieci ale również i dla osoby, która nosi w taki sposób maluszka.  Warsztaty prowadzone będą przy współorganizacji grupy Krapkowice Noszą.

Serdecznie zapraszamy do zapisów!

 

Opublikował(a): Anna Muzykant Data publikacji: 13-03-2019 10:11
Przewiń do góryPrzewiń do góry