Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

1 kwietnia br. rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet spis.gov.pl i weź udział w loterii.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Medale dla dostojnych jubilatów

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie ustanowiono jako nagrodę dla osób, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim . Medal, ten jest odznaczeniem wyjątkowym. Nie otrzymuje się go za wybitne osiągnięcia, ale po prostu – za miłość i szacunek do drugiej osoby.  W dniu 28 marca 2019 w Sali Ślubów Urzędu Gminy  w Strzeleczkach  kolejna para jubilatów Państwo Maria i Gerard Wilczkowie odebrała z rąk Wójta Gminy Strzeleczki – Marka Pietruszki pamiątkowe medale przyznane przez Prezydenta RP.  Jubilatom wręczono odznaczenia , legitymacje oraz kwiaty i upominki. Oficjalną część uroczystości zakończył toast oraz wspólne zdjęcie.Szanownym Jubilatom życzymy  dobrego zdrowia, niech każdy kolejny dzień życia będzie pomyślny i szczęśliwy, pełen miłości, wiary i ufności.

1.jpeg   2.jpeg

Opublikował(a): Anna Muzykant Data publikacji: 29-03-2019 08:31 Modyfikował(a): Anna Muzykant Data modyfikacji: 29-03-2019 08:32
Przewiń do góryPrzewiń do góry