Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Zajęcia z Robotyki

Zajęcia z robotyki to połączenie najwspanialszej zabawy z nauką. Dzieci uczą się konstruowania robotów za pomocą klocków LEGO. Zestawy klocków do robotyki są wyposażone  w czujniki, które pozwalają robotowi poruszać się oraz wykonywać określone czynności. Uczestnicy zajęć pracują przy komputerach i zestawach kloców. Każdorazowo powstają nowe roboty, co wiąże się z nową przygodą. Zajęcia z robotyki rozwijają sprawność manualną oraz ćwiczą pamięć, uczą twórczego, logicznego i przestrzennego myślenia, rozwijają umiejętności matematyczne, uczą współdziałania i pracy w grupie, uczą konsekwencji i dążenia do celu, ale również rozwijają umiejętność pracy w skupieniu przy coraz bardziej skomplikowanych projektach robotów.  

Zainteresowanie zajęciami w Strzeleczkach jest tak duże, że dzieci zostały podzielone na grupy. Obecnie spotkania odbywać się będą we wtorki i środy od godziny 15:30 – 17:00 w Świetlicy w Strzeleczkach. Warsztaty skierowane są dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat.

1.jpeg   2.jpeg   3.jpeg zdjęcie na miniaturkę.jpeg

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności