Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

1 kwietnia br. rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet spis.gov.pl i weź udział w loterii.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Dzień bibliotekarza i bibliotek

List gratulacyjny z podziękowaniem za działalność na rzecz biblioteki, rozwoju czytelnictwa z życzeniami aby praca dawała moc zadowolenia oraz satysfakcji a każdy dzień sprowadzał coraz większą rzeszę czytelników odwiedzających bibliotekę, wręczył  bibliotekarzom, pan Wójt Gminy Strzeleczki, Marek Pietruszka. Bibliotekarze za prace na rzecz rozwoju kultury oraz upowszechnianie czytelnictwa otrzymali pamiątkowe dyplomy, kwiaty i książki autorstwa pani Ilony Adamskiej. W drugiej części odbyło się inspirujące spotkanie właśnie z pisarką, dziennikarką  Iloną Adamską i jej  ostatnio wydaną  książką Kobiety o kobietach czyli cała prawda o płci pięknej . Pani Adamska opowiadała o swojej drodze do sukcesu dziennikarskiego. Jest autorką licznych wywiadach, które opisywała ze sławnymi ludźmi z całego świata, wydawcą i redaktorem naczelnym Law Business i Imperium Kobiet. Ma na swoim kącie 9  znanych  książek. Miłą, świąteczną atmosferę, z okazji Dnia Bibliotekarza, dopełnił słodki poczęstunek.

IMG-20190509-WA0004.jpeg

 

Opublikował(a): Anna Muzykant Data publikacji: 10-05-2019 12:39 Modyfikował(a): Anna Muzykant Data modyfikacji: 10-05-2019 12:42
Przewiń do góryPrzewiń do góry