Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Spotkanie z dziećmi na temat bezpieczeństwa pożarowego w szkołach

20 sierpnia w parku w Dobrej odbyła się pogadanka z dziećmi z terenu gminy Strzeleczki, przeprowadzona przez przedstawicieli Powiatowej Straży Pożarnej z Krapkowic tj. mł. asp. Marka Dudy oraz st. str. Roberta Wyszki na temat bezpieczeństwa pożarowego, a w szczególności zachowania się w razie zagrożenia, w tym ewakuacji na terenie szkół podstawowych. W ramach spotkania dzieci wzięły udział w pokazie auta pożarniczego oraz sprzętu strażackiego. Pogadanka była jedną z atrakcji corocznej wycieczki rowerowo-profilaktycznej dla dzieci uczęszczających w okresie letnim na zajęcia organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Strzeleczkach.

page1.jpeg   page2.jpeg

Opublikował(a): Anna Muzykant Data publikacji: 21-08-2019 14:24 Modyfikował(a): Anna Muzykant Data modyfikacji: 21-08-2019 14:27
Przewiń do góryPrzewiń do góry