Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Spotkanie seniorów z dietetykiem klinicznym

Spotkanie seniorów z dietetykiem klinicznym

W środę 13 października 2019 roku, odbyło się spotkanie dla seniorów organizowane w ramach profilaktyki alkoholowej z dietetykiem klinicznym Patrycją Hoffmann. Seniorzy zapoznali się z zasadami prawidłowego żywienia i jego wpływu na funkcjonowanie organizmu. Uczestnikom zaprezentowana została piramida żywienia, która stanowi podstawę planowania codziennego jadłospisu tak, aby dieta była zbilansowana i bogata we wszystkie składniki odżywcze niezbędne do utrzymania dobrej kondycji. Każdy z uczestników otrzymał sporo cennych wskazówek, które ułatwią im wprowadzenie prawidłowych zasad żywienia do swojego jadłospisu, co wpłynie pozytywnie na ich zdrowie i samopoczucie.

Tematyka warsztatów zachęciła zebrane osoby do czynnego udziału w zajęciach. Zebrani chętnie zadawali pytania oraz dzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z nawykami żywieniowymi. Spotkanie zakończyło się zdrowym i smacznym akcentem, ponieważ każdy z uczestników został poczęstowany owocowym smoothie przygotowanym na miejscu.

page1.jpeg

Opublikował(a): Anna Muzykant Data publikacji: 14-11-2019 08:44 Modyfikował(a): Anna Muzykant Data modyfikacji: 14-11-2019 10:43
Przewiń do góryPrzewiń do góry