Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

1 kwietnia br. rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet spis.gov.pl i weź udział w loterii.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Zawieszenie imprez kulturalnych oraz warsztatów i zajęć świetlicowych

Informujemy, iż od dnia dzisiejszego wszystkie planowane imprezy artystyczne, rozrywkowe, warsztaty oraz zajęcia organizowane w placówkach Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach zostają zwieszone do odwołania.

W związku z rosnącą liczbą potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce oraz monitorowaną na bieżąco sytuacją epidemiologiczną, na terenie gminy Strzeleczki zostają odwołane planowane w najbliższym czasie imprezy kulturalne (m.in.. Dzień Kobiet i Mężczyzn, Jarmark Wielkanocy), zostają zawieszone wszystkie warsztaty pozalekcyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz zajęcia świetlicowe w poszczególnych placówkach Gminnego Ośrodka Kultury na terenie gminy.

 

Opublikował(a): Justyna Waligóra Data publikacji: 11-03-2020 16:44 Modyfikował(a): Justyna Waligóra Data modyfikacji: 11-03-2020 16:46
Przewiń do góryPrzewiń do góry