Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Informacja o przedłużeniu terminu składania wniosków o dofinansowanie na unieszkodliwianie azbestu

Informacja o przedłużeniu terminu składania wniosków o dofinansowanie na unieszkodliwianie azbestu

Informujemy że wydłużamy termin składania wniosków o dofinansowanie na unieszkodliwianie azbestu do dnia 31.03.2020 r. Wniosek mogą złożyć właściciele nieruchomości na której znajduje się azbest.

Osoby pragnące pozbyć się azbestu z terenu nieruchomości położonych na terenie Gminy Strzeleczki w roku 2020 r., w terminie do dnia 31.03.2020 r. zobowiązane są do złożenia kompletu uzupełnionych dokumentów tj.:

 - wniosek,

 - wykaz nieruchomości objętych wnioskiem,

 - ocenę stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest,

- dokumentacja fotograficzna wykonaną w kolorze przedstawiająca budynki, z których zamierza się usunąć azbest bądź miejsca, w których został on zdeponowany (zdjęcia można przesyłać drogą mailową na adres a.popek@strzeleczki.pl lub załączać na elektronicznych nośnikach danych, wykonane fotografie powinny dokładnie odzwierciedlać stan faktyczny, a w przypadku zalegania pokrywy śnieżnej zdjęcia można załączyć do wniosku w późniejszym terminie),

 - oświadczenie.

W związku z koronawirusem, prosimy o wydrukowanie załączników znajdujących się poniżej, wypełnienie, a następnie zeskanowanie lub wykonanie zdjęć dokumentów oraz wysłanie na adres mailowy: a.popek@strzeleczki.pl do dnia 31.03.2020 r., w tytule wiadomości należy wpisać „wniosek o dofinansowanie na unieszkodliwianie wyrobów azbestowych”.

Oryginały dokumentów należy zachować i dostarczyć, gdy minie pandemia koronawirusa i urząd będzie funkcjonował jak zazwyczaj.

W przypadku pytań, informacji udziela Agnieszka Popek, nr telefonu: 77 407 66 65.

Załączniki :

DOCXWniosek- azbest 2020.docx

XLSzałącznik 1 do wniosku.xls

DOCzałacznik 2 do wniosku - oświadczenie.doc

 

Opublikował(a): Anna Muzykant Data publikacji: 25-03-2020 12:51 Modyfikował(a): Anna Muzykant Data modyfikacji: 25-03-2020 16:51
Przewiń do góryPrzewiń do góry