Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Apel Wójta Gminy Strzeleczki do Seniorów

Apel Wójta Gminy Strzeleczki

Drodzy Seniorzy !

W związku z rosnącym zagrożeniem epidemią koronawirusa zwracam się do Państwa z prośbą o możliwe ograniczenie przebywania w miejscach publicznych i zastąpienie bezpośrednich kontaktów osobistych rozmowami telefonicznymi.

Seniorzy, poproście o pomoc w codziennych czynnościach takich jak robienie zakupów, zaopatrzenie w leki członków rodziny albo sąsiadów.

W trosce o Wasz los pracownicy będą kontaktowali się telefonicznie również z Wami, natomiast pod numerem telefonu 77 4668037 pracownicy są dostępni dla Was. Pamiętajcie,  niekiedy wystarczy zwyczajna rozmowa, aby nie czuć się osamotnionym lub pozostawionym samym sobie.

Nie bójcie się Państwo o taką Pomoc poprosić !

Policjanci przestrzegają również przed nieuczciwymi zachowaniami osób, które wykorzystują epidemię koronawirusa. Nie dajcie się oszukać i o każdym takim przypadku informujcie Policję. Apeluję do Was Seniorzy o rozwagę i korzystanie jedynie ze sprawdzonych źródeł informacji.

Opublikował(a): Anna Muzykant Data publikacji: 30-03-2020 11:53
Przewiń do góryPrzewiń do góry