Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Apel Wójta Gminy Strzeleczki do Seniorów

Apel Wójta Gminy Strzeleczki

Drodzy Seniorzy !

W związku z rosnącym zagrożeniem epidemią koronawirusa zwracam się do Państwa z prośbą o możliwe ograniczenie przebywania w miejscach publicznych i zastąpienie bezpośrednich kontaktów osobistych rozmowami telefonicznymi.

Seniorzy, poproście o pomoc w codziennych czynnościach takich jak robienie zakupów, zaopatrzenie w leki członków rodziny albo sąsiadów.

W trosce o Wasz los pracownicy będą kontaktowali się telefonicznie również z Wami, natomiast pod numerem telefonu 77 4668037 pracownicy są dostępni dla Was. Pamiętajcie,  niekiedy wystarczy zwyczajna rozmowa, aby nie czuć się osamotnionym lub pozostawionym samym sobie.

Nie bójcie się Państwo o taką Pomoc poprosić !

Policjanci przestrzegają również przed nieuczciwymi zachowaniami osób, które wykorzystują epidemię koronawirusa. Nie dajcie się oszukać i o każdym takim przypadku informujcie Policję. Apeluję do Was Seniorzy o rozwagę i korzystanie jedynie ze sprawdzonych źródeł informacji.

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności