Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Najlepiej przez Internet - w domu lub w naszym Urzędzie!

Samo-spis to kluczowa metoda spisowa i o niej w pierwszej kolejności powinni pomyśleć rolnicy. Jest to metoda wygodna, ponieważ spisać się można samodzielnie w domu przez komputer lub telefon z dostępem do Internetu w dogodnym do siebie momencie. W obecnej sytuacji samo-spis ma wielką przewagę nad bezpośrednią rozmową z rachmistrzem, że nie wymaga kontaktu z osobami z zewnątrz. Do rolników, którzy nie posiadają komputera lub telefonu z dostępem do internetu planowane jest przygotowanie na czas spisu Gminnego Punktu Spisowego, w którym można się spisać samodzielnie.

Jeśli rolnik z jakichś powodów nie może lub nie chce się spisać przez internet powinien zadzwonić na infolinie spisowa i spisać się przez telefon.

Infolinia dostępna pod numerem telefonu: 22 279 99 99

Opublikował(a): Łukasz Borsuk Data publikacji: 21-09-2020 09:56
Przewiń do góryPrzewiń do góry