Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Marszałkowska Inicjatywa Sołecka

Dzięki Marszałkowskiej Inicjatywie Sołeckiej w Gminie Strzeleczki zostały w tym roku zrealizowane 4 przedsięwzięcia.

Remont nawierzchni drogowej ul. Prudnickiej w Mosznej był przedsięwzięciem bardzo wyczekiwanym. Dzięki realizacji tego zadania poprawiły
się nie tylko warunki dojazdowe dla mieszkańców, ale także ich bezpieczeństwo.

W Dobrej zakupione oraz zamontowane zostały lampy ledowe. Inwestycja przeprowadzona na ulicy Sportowej znacząco wpłynęła na poprawę warunków życia mieszkańców.

W Strzeleczkach wykonana została nawierzchnia chodnikowa na ul. Kościelnej. Prace były kontynuacją poprzednich dwóch etapów remontu chodnika wykonanych w latach 2018 i 2019.

Sołectwo Racławiczki postawiło na upiększenie placów znajdujących się w centralnej części miejscowości. Przeprowadzone przedsięwzięcie pozwoliło na aktywizację mieszkańców poprzez wykonywanie przez nich wszelkich prac mających na celu poprawę estetyki miejscowości.

W roku 2021 zadania w ramach inicjatywy marszałkowskiej będą realizować: Dziedzice, Kujawy, Wawrzyńcowice, Zielina.

 

 

 

Opublikował(a): Justyna Waligóra Data publikacji: 01-12-2020 10:27 Modyfikował(a): Justyna Waligóra Data modyfikacji: 22-12-2020 09:29
Przewiń do góryPrzewiń do góry