Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Dzień Kobiet 2021

6 marca panie z całej gminy i nie tylko, celebrowały wspólnie swoje święto. Tego dnia panowie przejęli inicjatywę w porządkach domowych i opiece nad dziećmi, gdyż każda kobieta zasiadywała wygodnie w fotelu z pyszną kawą
i uczestniczyła w wydarzeniu online. Na początku życzenia z okazji dnia kobiet wszystkim słuchaczkom złożył Wójt Gminy Marek Pietruszka. Swoje prezentacje przedstawiły Ewa Nierzwicka stylistka gwiazd, współzałożycielka  firmy INNER Stylists – przekazała oglądającym transmisję, jak stworzyć szafę kapsułową na wiosnę i lato. Opowiadała również o tym, jakie wyróżniamy typy urody i jak dobierać stroje do swojej sylwetki. Dziewczyny słuchające transmisję były bardzo zainteresowane i chętnie zadawały pytania do prezentacji. Drugim punktem programu był pokaz makijażu w wykonaniu Sandry Banasik założycielki firmy Beauty Side. Kosmetolog pokazała jak szybko i efektownie wykonać makijaż dzienny, jak dobierać kosmetyki do danego typu cery. Poinstruowała krok po kroku jakie należy czynności wykonać, aby makijaż wyglądał świeży i utrzymywał się przez cały dzień. Każda z prezentacji poprzedzona była losowaniem nagród ufundowanych przez sponsorów, w sumie takich prezentów rozdaliśmy aż 66. Frekwencja transmisji na żywo wynosiła stale ponad 120 osób.

8 Marca natomiast pracownicy GOK w Strzeleczkach w imieniu Wójta Marka Pietruszki rozdali na ulicach całej gminy 250 tulipanów i częstowali słodyczami napotkane panie.

1.jpeg   2.jpeg   3.jpeg   4.jpeg

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 08-03-2021 12:40 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 08-03-2021 12:39
Przewiń do góryPrzewiń do góry