Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Ponad 130 prac w Gminnym Konkursie Kroszonkarskim

Do 19 marca mieszkańcy gminy dostarczali do biura GOK ozdobione w różnoraki sposób jajka. W tym roku Organizatorzy postanowili, aby każdy uczestnik zaprezentował zdobienie jajka swoją własną techniką i metodą. Można było zauważyć im młodszy uczestnik, tym jajka były bardziej kolorowe, przyozdobione cekinami, okręcone sznurkiem, oklejone papierem lub bibułą, malowane farbami. W starszej grupie dominowała technika rytowniczna, batikowa, decoupage, a nawet zdobione sitowiem.

Udział w konkursie wzięło łącznie 131 osób. Największą grupą okazali się uczniowie klasy I-III SP było ich 48. Niewiele mniej, zgłosiło się w I kategorii – bo aż 33 Przedszkolaków. W kategorii III – Klasy IV-VI było 22 zgłoszeń, natomiast w ostatniej kategorii wzięło udział 28 osób.

W dniu 22 marca komisja konkursowa w składzie:

  1. Kornelia Wilczek – nauczyciel SP w Strzeleczkach – przewodnicząca Komisji
  2. Paulina Stryj – pracownik GOK w Strzeleczkach
  3. Karolina Służałek – pracownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzeleczkach

dokonała oceny prac i podjęła wspólną decyzję o wyróżnieniu wszystkich uczestników konkursu. Jak przyznają, każda praca była wyjątkowa, pomysłowa i oryginalna, dlatego trudno było wyłonić faworytów. Dodatkowo bardzo cieszy nas fakt, iż pomimo pandemii, tak wiele osób zaangażowało się w nasz konkurs, jest to w tym roku absolutny rekord, jeżeli chodzi o liczbę uczestników.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział oraz gratulujemy talentu i pomysłowości. Korzystając z okazji składamy życzenia POGODNYCH i RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCYCH.

W sprawie odbioru nagród prosimy o kontakt telefoniczny po 31 marca 2021 r. ( tel.: 77 466 96 96)

Dnia 2 kwietnia – biuro GOK będzie nieczynne.

Poniżej zapraszamy do małej fotorelacji

kategoria IV.jpeg   KATEGORIA III..jpeg   kategoria III.jpeg   KATEGORIA IV..jpeg   kategoria I.jpeg   kategoria II.jpeg   KATEGORIA I...jpeg   KATEGORIA II..jpeg

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 25-03-2021 14:31 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 25-03-2021 14:26
Przewiń do góryPrzewiń do góry