Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Wyniki konkursu z okazji Dnia Matki i Ojca

Dziękujemy za bardzo liczny udział w organizowanym wyzwaniu, poniżej przedstawiamy wyniki i zdjęcia prac.

Konkurs organizowany był w dwóch kategoriach:

I – Przedszkolaki – miały za zadanie wykonać laurkę dla mamy lub taty

II – Uczniowie Szkoły Podstawowej – pisali o tym, co zyskali, bądź czego się nauczyli dzięki swoim rodzicom oraz jakie ich marzenie chcieliby spełnić. Uczniowie do III klasy mogli narysować też laurkę dla rodziców.

Łączna ilość przesłanych prac do biura GOK wynosi 79, z czego 35 to laurki Przedszkolaków.

Organizatorzy powołali Komisję w składzie:

  1. Paulina Stryj – pracownik GOK w Strzeleczkach
  2. Martyna Stanowska – pracownik Gminnej biblioteki Publicznej w Strzeleczkach
  3. Magdalena Macioszek – Kierownik Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół.

Komisja podczas oceny zgłoszeń zadecydowała, iż prace  nadesłane w konkursie są bardzo wyjątkowe i osobiste. Każde opowiadanie, bądź wiersz posiada swoją historię. Jedne są bardzo zabawne, inne z kolei bardzo wzruszające i osobiste, a jeszcze inne pokazują, jaką ogromną rolę w życiu dziecka pełni mama bądź tato. Dzieci są bardzo wdzięczne, że mają tak dobrych, wyrozumiałych opiekunów, nauczycieli i przyjaciół. W myśl przysłowia „Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” dzieci opisywały, że powielają hobby rodziców i chcieliby spełnić ich przeróżne marzenia. A my z całego serca życzymy, aby wszystkie prośby dzieci i plany rodziców zostały realizowane.

Wszystkim uczestnikom zostały przyznane nagrody, które będą do odebrania w Sali Domu Kultury w Strzeleczkach we wtorek 1 czerwca od godz. 10.00-15.00 oraz w środę 2 czerwca od godz. 7.30-17.00.

Dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie, a wszystkim rodzicom gratulujemy tak zdolnych i kreatywnych dzieci.

 

 

DOCXwiersze o mamie - SP Zielina.docx
 

 

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 26-05-2021 16:10 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 31-05-2021 13:45
Przewiń do góryPrzewiń do góry