Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Spotkanie konsultacyjne w sprawie programu „Czyste powietrze”.

Wójt Gminy Strzeleczki Marek Pietruszka zaprasza na spotkanie konsultacyjne w sprawie programu „Czyste powietrze”, które odbędzie się 16 czerwca o godz. 1600 w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzeleczkach.

Mieszkańcy zainteresowani uzyskaniem dotacji na wymianę źródeł ciepła i termomodernizację budynku, będą mieli okazję uzyskać wszelkie informacje na temat programu.  

Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Dotacje będą udzielane za pośrednictwem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.

Program kierowany jest do właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Spotkanie odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 11-06-2021 13:04 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 11-06-2021 13:03
Przewiń do góryPrzewiń do góry