Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Dni otwarte Domu Kultury w Racławiczkach

W sobotę 12 czerwca mieszkańcy gminy Strzeleczki mogli pierwszy raz po remoncie wejść do budynku domu kultury.

Gminny Ośrodek Kultury w Strzeleczkach przygotował mnóstwo atrakcji dla mieszkańców z okazji oficjalnego otwarcia budynku w Racławiczkach. Przez cały sobotni dzień, można było przychodzić, zwiedzać  oraz uczestniczyć w zaplanowanych warsztatach.

Było nam niezmiernie miło słuchać jak najstarsi mieszkańcy ze wzruszeniem spoglądają na muzealne eksponaty i opowiadają o swoim dzieciństwie. Dzieci również z ciekawością przyglądały się starym przedmiotom i próbowały znaleźć ich zastosowanie.

Oprócz zajęć świetlicowych, gdzie prowadzone były gry i zabawy, dzieci uczestniczyły w zajęciach muzycznych, plastycznych, językowych, bibliotecznych. Na zakończenie odbyły się zajęcia fitness dla kobiet.

Dziękujemy Gminnej Bibliotece Publicznej w Strzeleczkach, Szkole Językowej Romanek&Kosmalski oraz Agnieszce Ciotucha za współorganizację dni otwartych.

Zapraszamy do śledzenia naszej oferty zajęć

Dni otwarte.png

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 15-06-2021 12:52 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 15-06-2021 12:52
Przewiń do góryPrzewiń do góry