Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Podsumowanie Dni Gminy Strzeleczki

Ubiegły weekend czyli dni 26-27.06.2021 przebiegł pod znakiem dobrej zabawy i szerzeniu dobra w naszej gminie. Wszystko za sprawą Dni Gminy, które zorganizowali GOK oraz Gmina Strzeleczki.

Pierwszy dzień święta gminy – sobotę rozpoczęliśmy od bloku atrakcji dla dzieci i młodzieży. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie spośród darmowej ścianki wspinaczkowej, akademii rowerowej, animacji prowadzonych przez pracowników GOK i dmuchańców. Nie zabrakło uwielbianych przez najmłodszych pokazów baniek mydlanych, malowania twarzy czy warkoczyków. Dodatkowo, Dni Gminy odwiedziły uwielbiane przez dzieci postaci : Marshall z Psiego Patrolu oraz Królewna Śnieżka. Zarówno mali jak i duzi mogli zrobić sobie z nimi zdjęcia a później przyłączyć się do wspólnych zabaw. Nieco później, na scenie pojawiła się grupa Freaky Boys, którzy porwali wszystkich do tańca a wieczór zwieńczył zespół Presto podtrzymując szampańskie nastroje, w które wprowadzili mieszkańców Freaky Boys. Hulańce trwały do 4 nad ranem, bardzo dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę!

Drugi dzień Dni Gminy- niedzielę rozpoczęły grupa taneczna z GOK oraz dzieciaki z PSP Strzeleczki i Przedszkola w Strzeleczkach. Wspaniałe występy, które przygotowali podziwiała licznie zebrana publiczność. Kolejna wystąpiła orkiestra Schleiser Brass Band a po nich rozpoczęła się licytacja na rzecz Wiktorii Scheit z Dobrej – w tym miejscu jeszcze raz serdecznie dziękujemy za szczodrość wszystkich licytujących ! Dzięki wam , udało się zebrać ponad 15 tysięcy złotych na rehabilitację a w przyszłości operację i protezę dla małej Wiktorii.  Następnym punktem programu była biesiada z zespołem Blue Party a później wszystkich porwał występ Dominiki i Janusza Żyłka. Wieczór zakończył się zabawą z zespołem BIS i tutaj ponownie tańcowaliśmy do późnych godzin nocnych !

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy świętowali razem z nami Dni Gminy Strzeleczki 2021 ! Liczymy, ze kolejne imprezy organizowane przez GOK będą równie wspaniałe jak miniony weekend. 

 

 

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 30-06-2021 15:47 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 30-06-2021 15:52
Przewiń do góryPrzewiń do góry