Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Europejski Urząd ds. Pracy rozpoczął kampanię informacyjną dla pracowników sezonowych w UE

EURES.png

Rights for all seasons / Prawa przez cały rok to kampania dotycząca praw pracowników w UE, którą prowadzi Europejski Urząd ds. Pracy (ELA).

Kampania zwraca uwagę na sprawiedliwe i bezpieczne warunki pracy dla pracowników sezonowych zatrudnianych w krajach UE. Jej celem jest podniesienie świadomości mobilnych pracowników sezonowych i ich pracodawców w zakresie ich praw i obowiązków oraz dostępnych usług doradczych.

W Polsce kampanię będzie prowadzić sieć EURES. Aktualne informacje dotyczące kampanii są publikowane na stronie internetowej: https://eures.praca.gov.pl/

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 22-07-2021 08:50 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 22-07-2021 08:48
Przewiń do góryPrzewiń do góry