Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Dzielni odkrywcy w Złotym Stoku

Dzielni odkrywcy w Złotym Stoku

Przygoda rozpoczęła się w Kopalni Złota, w której dzieci mogły niemal dotknąć złota i poznać krążące w kopalni legendy. Następnie wszyscy przeszli na wystawę minerałów oraz do muzeum górnictwa – tam można było nieco dowiedzieć się o tej trudnej profesji. Wszystko za sprawą świetnie wyszkolonych przewodników, którzy doskonale wiedzieli jak zainteresować tematem dzieci. Kolejnym punktem wycieczki była mała przerwa na obiad aby później, w pełni zregenerowani odkrywcy mogli podążyć do Osady Górniczej. Tam, przez zabawę dowiedzieli się, że jeśli człowiek pracuje z głową, nawet wydobywanie złota może okazać się całkiem proste. Po zwiedzeniu Osady nasza wycieczka dobiegła końca a dzieci , choć zmęczone, z uśmiechem na buziach udały się do autobusu w drogę powrotną.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wspólną zabawę !  Relacja z kolejnych wyjazdów już wkrótce! 

Fotoram.io (3) (002).jpeg

Opublikował(a): Klaudia Lipka Data publikacji: 29-07-2021 14:33 Modyfikował(a): Klaudia Lipka Data modyfikacji: 29-07-2021 14:35
Przewiń do góryPrzewiń do góry