Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Ogłoszenie MRIRW ws. wsparcia na bioasekurację

Ministerstwo Rolnictwa I Rozwoju Wsi informuje, iż producenci rolni, którzy prowadzą gospodarstwo rolne, w którym utrzymywane są świnie – mogą składać wnioski o udzielenie pomocy o charakterze pomocy de minimis w rolnictwie na refundację 50 % wydatków poniesionych w danym roku kalendarzowym na zakup mat dezynfekcyjnych, sprzętu do wykonania zabiegów dezynfekcyjnych, dezynsekcyjnych lub deratyzacyjnych oraz  produktów biobójczych, środków dezynsekcyjnych lub deratyzacyjnych, odzieży ochronnej i obuwia ochronnego oraz wydatków poniesionych na zabezpieczenie budynków, w których utrzymywane są świnie przed dostępem zwierząt domowych.

Wnioski należy składać w terminie od dnia 06.08.2021 r. do dnia 27.08.2021 r. do kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa właściwego ze względu na miejsce zamieszkania albo siedzibę producenta rolnego. Formularz wniosku dostępny jest na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Dodatkowe informacje można znaleźć pod zamieszczonymi linkami:

https://www.wetgiw.gov.pl/main/aktualnosci/Wnioski-o-pomoc-na-refundacje-wydatkow-na-bioasekuracje-ogloszenie-Ministra-Rolnictwa-i-Rozwoju-Wsi/idn:1789

https://www.gov.pl/web/rolnictwo/program-odbudowy-gospodarstw-po-asf

Opublikował(a): Klaudia Lipka Data publikacji: 06-08-2021 10:32 Modyfikował(a): Klaudia Lipka Data modyfikacji: 06-08-2021 11:01
Przewiń do góryPrzewiń do góry