Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Spotkanie konsultacyjne w sprawie programu „Czyste powietrze”.

Wójt Gminy Strzeleczki Marek Pietruszka zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste powietrze”, które odbędzie się  6 września o godz. 1800 w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach.

W trakcie spotkania zostaną przedstawione i omówione główne cele i założenia programu oraz sposób postępowania w celu uzyskania dotacji z ww. programu.

Zaproszenie skierowane jest do mieszkańców gminy Strzeleczki, którzy są właścicielami i współwłaścicielami domów jednorodzinnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą i planują np. wymianę źródła ciepła, termomodernizację budynku, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej.

Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Spotkanie odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Serdecznie zapraszamy.

Ponadto informujemy, że w Urzędzie, w pokoju nr 111 znajduje się Gminny punkt konsultacyjno-informacyjny Programu „Czyste Powietrze” czynny w godzinach pracy Urzędu.

Więcej informacji o Programie „Czyste Powietrze” można uzyskać pod adresem:

https://czystepowietrze.gov.pl

https://www.wfosigw.opole.pl/

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 18-08-2021 13:19 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 18-08-2021 13:20
Przewiń do góryPrzewiń do góry