Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Konkurs #koloroweogrody

Stowarzyszenie Aglomeracja Opolska w ramach realizacji projektu pn. „Ochrona różnorodności biologicznej w Aglomeracji Opolskiej poprzez działania edukacyjno – informacyjne – etap II”, współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020, ogłosiło konkurs #koloroweogrody na zaplanowanie i aranżację miejsc zielonych np. ogrodów, skwerów, klombów, rabat o dostępności publicznej.

Celem konkursu jest promocja różnorodności biologicznej i zwrócenie uwagi na lokalne walory przyrodnicze, a w szczególności gatunki występujące lokalnie lub uprawiane tradycyjnie, a także działania pedagogiczne ukierunkowane na poszanowanie przyrody i zieleni w środowisku lokalnym. Konkurs ma promować estetykę w otaczającej przestrzeni publicznej, partycypację społeczną oraz odpowiedzialność za naturę, bioróżnorodność i przyrodę oraz przybliżyć lokalnej społeczności znaczenia ogrodu i sadu dla różnorodności biologicznej.

Szczegóły związane z udziałem w konkursie znajdują się w załączonym Regulaminie oraz na stronie stowarzyszenia pod linkiem: https://aglomeracja-opolska.pl/realizowane-projekty/oglaszamy-konkurs-koloroweogrody . W załączniku można znaleźć także Kartę zgłoszeniową oraz plakat promujący akcję.

Termin nadsyłania prac konkursowych to 12 października 2021 roku.

PDFRegulamin - konkurs .pdf

DOCXkarta zgłoszeniowa.docx

plakat ogródki.png

Opublikował(a): Justyna Waligóra Data publikacji: 25-08-2021 16:52
Przewiń do góryPrzewiń do góry