Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Rozdanie nagród uczestnikom konkursu plastyczno-literackiego

Dnia 28 czerwca 2013r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród osobom, którym przyznano I, II i III miejsca w konkursie literacko – plastycznym, związanym z treściami profilaktycznymi, przeciwdziałaniem narkomanii i zapobieganiem przemocy. Nagrody i dyplomy zostały rozdane podczas zakończenia roku szkolnego w każdej ze szkół na terenie naszej gminy, do których uczęszczali zwycięzcy (SP Strzeleczki, SP Zielina i SP Komorniki). W Gimnazjum nagrody wręczył Wójt Gminy Strzeleczki Bronisław Kurpiela. Organizatorem i sponsorem nagród była Gmina Strzeleczki. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za trud włożony w wykonanie prac związanych z konkursem, laureatom serdecznie gratulujemy, a uczniom życzymy bezpiecznych wakacji. 

 

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 12-08-2013 11:40 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 12-08-2013 11:42
Przewiń do góryPrzewiń do góry