Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Nagrody Zachowaj Trzeźwy Umysł 2013

Ogólnopolska kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł nie charakteryzuje się tylko materiałami edukacyjnymi tzn. ulotki, plakaty, scenariusze zajęć, ale nagradza także zaangażowanie i własną inicjatywę uczniów. W ramach tegorocznej kampanii odbyło się pięć konkursów indywidualnych – dwa dla uczniów szkół podstawowych i trzy dla gimnazjum. W konkursach plastyczno – literackich uczniowie mieli za zadanie namalować lub opisać piękne miejsce lub osobę, w konkursie ulotkowym odpowiedzieć na pięć pytań. Gimnazjaliści zmagali się także z zadaniami przez Internet, szukając odpowiedzi na pięć podchwytliwych pytań oraz prezentując swoje sylwetki w konkursie „Szukamy Młodych Mistrzów-Lokalni Liderzy”.

Lista osób nagrodzonych w ogólnopolskiej kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2013 – Gmina Strzeleczki.

  1. Mateusz Marzotko – SP w Dobrej
  2. Ewelina Proszek – SP w Dobrej
  3. Adrian Klimek – SP w Dobrej
  4. Emilia Łukaszewicz – SP w Dobrej
  5. Sylwia Smolorz – SP w Dobrej
  6. Natalia Niepala – SP w Dobrej

Laureatom ogólnopolskiego konkursu w ramach ZTU 2013 serdecznie gratulujemy, a wszystkie dzieci, młodzież jak również dorosłych zachęcamy do dalszego aktywnego udziału w kampanii.
 

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności