Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Nagrody Zachowaj Trzeźwy Umysł 2013

Ogólnopolska kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł nie charakteryzuje się tylko materiałami edukacyjnymi tzn. ulotki, plakaty, scenariusze zajęć, ale nagradza także zaangażowanie i własną inicjatywę uczniów. W ramach tegorocznej kampanii odbyło się pięć konkursów indywidualnych – dwa dla uczniów szkół podstawowych i trzy dla gimnazjum. W konkursach plastyczno – literackich uczniowie mieli za zadanie namalować lub opisać piękne miejsce lub osobę, w konkursie ulotkowym odpowiedzieć na pięć pytań. Gimnazjaliści zmagali się także z zadaniami przez Internet, szukając odpowiedzi na pięć podchwytliwych pytań oraz prezentując swoje sylwetki w konkursie „Szukamy Młodych Mistrzów-Lokalni Liderzy”.

Lista osób nagrodzonych w ogólnopolskiej kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2013 – Gmina Strzeleczki.

  1. Mateusz Marzotko – SP w Dobrej
  2. Ewelina Proszek – SP w Dobrej
  3. Adrian Klimek – SP w Dobrej
  4. Emilia Łukaszewicz – SP w Dobrej
  5. Sylwia Smolorz – SP w Dobrej
  6. Natalia Niepala – SP w Dobrej

Laureatom ogólnopolskiego konkursu w ramach ZTU 2013 serdecznie gratulujemy, a wszystkie dzieci, młodzież jak również dorosłych zachęcamy do dalszego aktywnego udziału w kampanii.
 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 21-08-2013 12:37 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 21-08-2013 12:40
Przewiń do góryPrzewiń do góry