Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Charytatywny turniej piłki siatkowej dla Wiktorii.

Dnia 26.02.2022 został zorganizowany Charytatywny turniej piłki sitkowej dla Wiktorii.

Głównym celem imprezy było zebranie środków pieniężnych na operację ortopedyczną w Paley European Institute oraz na rehabilitacje pooperacyjną małej Wiktorii: https://www.siepomaga.pl/wiktoria-scheit

Podczas turnieju zebraliśmy do puszek 1794,90 zł oraz 120 €. Razem z kwotą wpisowego w wysokości 3880 zł i przeliczeniu euro daje kwotę 6230,90 zł.

Na turnieju emocje były zdecydowanie większe, niż w dzisiejszym finale #TAURONPucharPolski

• Gumisie z Trzebnicy

Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Iskry Zimnice, drugie miejsce wywalczyła drużyna Gero Technik Spółka z o.o. trzecie miejsce uzyskała nasza reprezentacja, czyli Volleyball Strzeleczki II, która mały finał wygrała, w derbowym pojedynku z Volleyball Strzeleczki.

MVP turnieju został rozgrywający drużyny Iskra Zimnice Tomasz Urbacka.

Ogromne podziękowania należą się wszystkim, bez których ta impreza nie mogła by się odbyć.

• Marek Pietruszka, Wójt Gminy Strzeleczki - patronat nad wydarzeniem.
  • GOK w Strzeleczkach - pomoc w organizacji oraz przygotowanie atrakcji dla dzieci.
  • LKS STRZELECZKI - pomoc w organizacji.
  • Szkoła Podstawowa w Strzeleczkach - udostępnienie hali sportowej.
  • Morawiec - sponsor sprzętu sportowego.
  • Koszyk Smaków - przygotowanie pysznego bigosu.
  • "Krzyś" Piekarnia-ciastkarnia Krzysztof Stempin - świeży chlebek.
  • „Rzeźnictwo- wędliniarstwo Kostka” - smaczne kiełbaski.
  • Źródełko - zadbanie o odpowiedni poziom nawodnienia.
  • Piekarnia Paweł Szotek Domaszkowice - pyszne ciasto.
  • Dariusz Kwiatkowski - dawka witamin, w postaci smacznych jabłek.
  • Kacper Topolnicki - profesjonalny sędzia.

Dziękujemy również wszystkim osobom, które pomagały w przygotowaniach i w przebiegu turnieju, a także wszystkim zawodnikom, którzy zapewnili wysoki poziom sportowy

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 01-03-2022 15:02 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 01-03-2022 15:04