Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Przebudowa boiska LZS Racławiczki

16.05.2011r.

                 W Urzędzie Gminy w Strzeleczkach odbyło się spotkanie w sprawie drugiego etapu rozbudowy boiska LZS Racławiczki. Na zaproszenie Wójta Bronisława Kurpieli w naradzie uczestniczyli przedstawiciele LZS-u oraz firmy projektowej.

Podczas spotkania ustalono zakres dalszych prac. W ramach drugiego etapu rozbudowy zostanie wybudowana szatnia w technologii kontenerowej, podobna do już wykonanej szatni przy boisku LZS Kujawy, utwardzenie kostką brukową dojazdu do szatni, wykonanie zejść na boisko dla zawodników i kibiców, montaż zadaszenia dla zawodników, montaż trybuny na 100 miejsc dla kibiców a także umocnienie skarp przez obsadzenie roślinnością i ogrodzenie boiska.
Po wykonaniu tych prac będzie to najlepiej wyposażone boisko LZS w gminie Strzeleczki. W pierwszym etapie w roku 2010 na tym obiekcie wykonano już powiększenie płyty boiska wraz z odwodnieniem i instalacją systemu nawadniającego oraz oświetlenie. Przewiduje się, że prace budowlane rozpoczną się w sierpniu i będą trwały do października.

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności