Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Przebudowa boiska LZS Racławiczki

16.05.2011r.

                 W Urzędzie Gminy w Strzeleczkach odbyło się spotkanie w sprawie drugiego etapu rozbudowy boiska LZS Racławiczki. Na zaproszenie Wójta Bronisława Kurpieli w naradzie uczestniczyli przedstawiciele LZS-u oraz firmy projektowej.

Podczas spotkania ustalono zakres dalszych prac. W ramach drugiego etapu rozbudowy zostanie wybudowana szatnia w technologii kontenerowej, podobna do już wykonanej szatni przy boisku LZS Kujawy, utwardzenie kostką brukową dojazdu do szatni, wykonanie zejść na boisko dla zawodników i kibiców, montaż zadaszenia dla zawodników, montaż trybuny na 100 miejsc dla kibiców a także umocnienie skarp przez obsadzenie roślinnością i ogrodzenie boiska.
Po wykonaniu tych prac będzie to najlepiej wyposażone boisko LZS w gminie Strzeleczki. W pierwszym etapie w roku 2010 na tym obiekcie wykonano już powiększenie płyty boiska wraz z odwodnieniem i instalacją systemu nawadniającego oraz oświetlenie. Przewiduje się, że prace budowlane rozpoczną się w sierpniu i będą trwały do października.
Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 28-12-2011 10:29
Przewiń do góryPrzewiń do góry