Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Pierwsze prace budowlane w centrum Strzeleczek

 

Budowę sieci kanalizacji sanitarnej w m. Strzeleczki – etap II realizuje Zakład Instalacyjno-Budowlany ISAN-BUD z siedzibą w Niemodlinie przy ul. Opolskiej 40, której właścicielem jest Leszek Wołowiec.

Inspektorem nadzoru inwestorskiego dla niniejszego projektu jest Adam Kochmaniewicz właściciel Przedsiębiorstwa Usługowo Handlowego Adam Kochmaniewicz z siedzibą w Głogówku przy ul. Niepodległości 12.

Budowę sieci kanalizacji sanitarnej rozpoczęto od wytyczenia przez geodetów tras rurociągów kanalizacyjnych i  miejsc przyłączy kanalizacyjnych do posesji mieszkańców ulic Kościelnej i Prudnickiej.

IMG_9495.jpeg

 

 

 

 

Kolejnym krokiem było zdjęcie nawierzchni asfaltowej z wytyczonych tras.

IMG_9593.jpeg

 

 

 

 

W dalszej części prowadzonych robót budowlanych wykonywanych przez ISAN-BUD na ulicach Kościelnej i Prudnickiej w Strzeleczkach usytuowano pierwsze studzienki i kanały grawitacyjne. Kierunek wykonywanych robót budowlanych na ulicy Kościelnej odbywa się od skrzyżowania z ulicą Słowackiego w kierunku kościoła do skrzyżowania z ulicą Sienkiewicza, natomiast na ulicy prudnickiej roboty budowlane rozpoczęto od środka ulicy na wysokości Zakładu Masarskiego idąc z postępem robót w kierunku skrzyżowania z ulicą Sobieskiego.

IMG_9601.jpeg   IMG_9603.jpeg   IMG_9617.jpeg   IMG_9701.jpeg   IMG_9708.jpeg   WP_20140729_003.jpeg   WP_20140731_008.jpeg

 

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności