Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Źródło - informacje

W związku z wdrożeniem przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych od marca br. nowego, ogólnopolskiego Systemu Rejestrów Państwowych, informujemy, że obecnie występują problemy z obsługą mieszkańców w zakresie dowodów osobistych i aktów stanu cywilnego. Występujące trudności mają charakter wyłącznie techniczny i są niezależne od Urzędu Gminy Strzeleczki.

Jednocześnie Urząd Gminy dokłada wszelkich starań, by mimo utrudnień nasi mieszkańcy jak najmniej odczuli niedogodności. Pracownicy urzędu starają się prowadzić wszystkie sprawy w miarę możliwości jak najsprawniej. Jednakże należy przygotować się na znacznie wydłużony czas oczekiwania na załatwienie spraw. Mamy nadzieję, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w krótkim czasie poprawi działanie systemu, dzięki czemu obsługa mieszkańców będzie przebiegała sprawnie.

W związku z obecną sytuacją Urząd prosi mieszkańców o cierpliwość w trudnym okresie startu nowego systemu.

Opublikował(a):  Data publikacji: 06-03-2015 09:53 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 06-03-2015 09:57
Przewiń do góryPrzewiń do góry