Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Dzień Sołtysa

 

IMG_7586.jpeg 

11 marca w całym kraju obchodzony był Dzień Sołtysa. Z tej okazji 18 marca w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach odbyło się okolicznościowe spotkanie władz samorządowych z przedstawicielami sołectw z gminy Strzeleczki.

W spotkaniu uczestniczyli: Wójt Gminy Marek Pietruszka a także Zastępca Wójta Łukasz Borsuk, Skarbnik Gminy Gabriela Bartoń oraz inspektor ds. obsługi Rady Gminy Anna Markiewicz.

Podczas spotkania omówiono m.in. kwestie funkcjonowania i wykonywania funduszu sołeckiego. Poruszono także problem zadań inwestycyjnych drogowych w Gminie.

W tym dniu uroczyście pożegnaliśmy również Sołtysów, którzy pełnili tę funkcję do 2015 roku: Panią Małgorzatę Cyganik z Kujaw, Panią Marię Niewiadomską z Racławiczek, Panią Irenę Galler z Łowkowic i Pana Wernera Uliczkę ze Smolarni.

Na zakończenie spotkania Wójt podziękował wszystkim sołtysom za bardzo dobrą współpracę, życzył im sukcesów w pracy, satysfakcji z pełnionej funkcji, przyjaznych relacji z mieszkańcami oraz zadowolenia z wykonywania codziennych obowiązków opiekunów i gospodarzy wsi.

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 20-03-2015 15:32 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 23-03-2015 08:12
Przewiń do góryPrzewiń do góry