Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Dzień Sołtysa

 

IMG_7586.jpeg 

11 marca w całym kraju obchodzony był Dzień Sołtysa. Z tej okazji 18 marca w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach odbyło się okolicznościowe spotkanie władz samorządowych z przedstawicielami sołectw z gminy Strzeleczki.

W spotkaniu uczestniczyli: Wójt Gminy Marek Pietruszka a także Zastępca Wójta Łukasz Borsuk, Skarbnik Gminy Gabriela Bartoń oraz inspektor ds. obsługi Rady Gminy Anna Markiewicz.

Podczas spotkania omówiono m.in. kwestie funkcjonowania i wykonywania funduszu sołeckiego. Poruszono także problem zadań inwestycyjnych drogowych w Gminie.

W tym dniu uroczyście pożegnaliśmy również Sołtysów, którzy pełnili tę funkcję do 2015 roku: Panią Małgorzatę Cyganik z Kujaw, Panią Marię Niewiadomską z Racławiczek, Panią Irenę Galler z Łowkowic i Pana Wernera Uliczkę ze Smolarni.

Na zakończenie spotkania Wójt podziękował wszystkim sołtysom za bardzo dobrą współpracę, życzył im sukcesów w pracy, satysfakcji z pełnionej funkcji, przyjaznych relacji z mieszkańcami oraz zadowolenia z wykonywania codziennych obowiązków opiekunów i gospodarzy wsi.

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności