Gminny Konkurs Kroszonkarski w Strzeleczkach

  Gminny Konkurs Kroszonkarski, odbył się w trzech kategoriach wiekowych:

  •     DZIECI - od klasy I do klasy VI szkoły podstawowej - 76 osób w tym 14 chłopców                                                                 
  •     MŁODZIEŻ - młodzież gimnazjalna od I do III klasy - 13 osób
  •     DOROŚLI - młodzież ponad gimnazjalna  i dorośli - 15 osób

 Łącznie 104 osoby

  Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja konkursowa, w składzie:

  1. Maria Żmija-Glombik - przewodnicząca komisji
  2. Barbara Herok
  3. Kornelia Wilczek

Każdy uczestnik przyniósł ze sobą co najmniej jedno jajko do zdobienia na  miejscu oraz własne narzędzia  do zdobienia w dowolnych technikach. Jury dysponowało punktami od 1 do 10 dla każdego z uczestników. O zajęciu poszczególnych miejsc decydowała suma punktów przyznanych przez wszystkich jurorów.

  Jury przyjęło następujące kryteria oceny :

  1.     zgodność z tradycją
  2.     ogólny wygląd artystyczny
  3.     technika wykonywania – precyzja

Zwycięzcy konkursu w poszczególnych kategoriach:

kategoria DOROŚLI (młodzież ponad gimnazjalna i dorośli) 

 I  miejsce - Iwona Pissarczyk - Serwitut/Ligota Bialska

 I  miejsce - Rita Michalik - Smolarnia

                               

kategoria MŁODZIEŻ (młodzież gimnazjalna, klasy od I do III)

 I  miejsce - Aneta Springer - Racławiczki (kroszonki)

 I  miejsce - Marta Dziumla - Strzeleczki (kroszonki)

 I  miejsce - Julia Pientka - Strzeleczki (kroszonki)

 I  miejsce - Dominika Szczepanek - Dziedzice (inne techniki)

 

kategoria DZIECI (dzieci ze szkół podstawowych, klasy od I do VI)

 I  miejsce - Julia Gnielka - Dziedzice (kroszonki)

 I  miejsce - Natalia Niepala - Buława (kroszonki)

 I  miejsce - Nikola Szenawa - Łowkowice (kroszonki)

 I  miejsce - Sandra Hauk - Komorniki (inne techniki)

 I  miejsce - Andrea Rybarczyk - Racławiczki (inne techniki)

 I  miejsce - Patrycja Stosiek - Łowkowice (inne techniki)

 I  miejsce - Natalia Bujak - Komorniki (inne techniki)

 I  miejsce - Sara Kochanek - Łowkowice (inne techniki)

 I  miejsce - Laura Manek - Strzeleczki (inne techniki)

 I  miejsce - Karolina Kasprzik - Strzeleczki (inne techniki)

 

 

 

 

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2017 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności