Wybory Miss Polski Opolszczyzny na zamku w Mosznej

 

Wybory Miss Polski Opolszczyzny na zamku w Mosznej !!!   

 

Informujemy Państwa, że w dniu 23 maja 2015 roku w „Sercu opolszczyzny” - na Zamku w Mosznej odbędą się „Wybory Miss Polski Opolszczyzny 2015”.

Patronat Honorowy nad imprezą objął Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła, Wicestarosta Powiatu Krapkowickiego Sabina Gorzkulla – Kotzot oraz Wójt Gminy Strzeleczki Pan Marek Pietruszka – które jednocześnie będzie pełnił honory gospodarza imprezy.

Miejsce tegorocznej Gali, w której uczestniczyć będzie ok. 450 gości, nada konkursowi bardzo wysoką rangę i prestiż.

Organizatorami wyborów są: Agencja Artystyczna Miss Media Events – Regionalny Przedstawiciel Miss Polski oraz Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, znany m.in. z organizacji Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd Art Cup, jednej z największych w Polsce imprez plenerowych, w której bierze udział wielu znanych artystów i gwiazd.

Jednocześnie z uwagi na miejsce tegorocznej Gali istnieje możliwość zaprezentowania firm z terenu Gminy Strzeleczki.

Wyeksponowanie marki firmy w scenerii Zamku Moszna podczas konkursu oraz imprez promocyjnych i przygotowawczych, którym będzie towarzyszyć uroda i reprezentacyjność kandydatek do tytułu Miss jest sprawdzoną, niezawodną i przyciągającą uwagę formę atrakcyjnej promocji i skutecznej reklamy. W związku z powyższym organizatorzy imprezy zachęcają firmy z terenu gminy Strzeleczki do promocji firmy w eleganckim stylu i atrakcyjnej oprawie.

W przypadku zainteresowania ofertą w imieniu organizatorów prosimy o kontakt: , tel.: 506 140 510.

 

lewada.png    miss.jpeg   10462690_742758395781574_7082156151870076593_n.png

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności