Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Wernisaż Międzynarodowego Pleneru Malarskiego

Podczas pleneru malarskiego, zorganizowanego jak co roku przez Związek Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa oraz gminę Strzeleczki, w ciągu 10 dni powstało ponad 60 obrazów, które zostały zaprezentowane w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach. Komisarz pleneru, Pan Adam Zbiegieni, podziękował wszystkim uczestnikom oraz organizatorom pleneru oraz wyraził nadzieję, że plener będzie organizowany również w następnych latach. Wójt Gminy Strzeleczki, Marek Pietruszka, w wystąpieniu podsumowującym tegoroczny plener malarski zapewnił, że współpraca w organizacji plenerów będzie kontynuowana, a gmina Strzeleczki w dalszym ciągu będzie gościć artystów w Gminnym Ośrodku Wypoczynkowym w Dobrej, gdzie plastycy mają wspaniałe warunki do twórczej pracy.

 

 

Plener malarski w Dobrej to jedno z najwazniejszych wydarzeń kulturalnych w gminie Strzeleczki. W tym roku odbył się już po raz 15, gosciliśmy 33 arystów plastyków, byli to:

Obrazy przez najbliższy tydzień podziwiać można w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach, w godzinach pracy Urzędu Gminy.

 

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności