Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Wernisaż Międzynarodowego Pleneru Malarskiego

Podczas pleneru malarskiego, zorganizowanego jak co roku przez Związek Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa oraz gminę Strzeleczki, w ciągu 10 dni powstało ponad 60 obrazów, które zostały zaprezentowane w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach. Komisarz pleneru, Pan Adam Zbiegieni, podziękował wszystkim uczestnikom oraz organizatorom pleneru oraz wyraził nadzieję, że plener będzie organizowany również w następnych latach. Wójt Gminy Strzeleczki, Marek Pietruszka, w wystąpieniu podsumowującym tegoroczny plener malarski zapewnił, że współpraca w organizacji plenerów będzie kontynuowana, a gmina Strzeleczki w dalszym ciągu będzie gościć artystów w Gminnym Ośrodku Wypoczynkowym w Dobrej, gdzie plastycy mają wspaniałe warunki do twórczej pracy.

 

 

Plener malarski w Dobrej to jedno z najwazniejszych wydarzeń kulturalnych w gminie Strzeleczki. W tym roku odbył się już po raz 15, gosciliśmy 33 arystów plastyków, byli to:

Obrazy przez najbliższy tydzień podziwiać można w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach, w godzinach pracy Urzędu Gminy.

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 22-07-2015 15:58 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 24-07-2015 10:50
Przewiń do góryPrzewiń do góry