Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Spotkanie konsultacyjne strategii borów niemodlińskich.

Mieszkańcy gminy Strzeleczki i pozostałych gmin Borów Niemodlińskich 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie konsultacyjne dotyczące nowotworzonej Lokalnej Strategii Rozwoju Borów Niemodlińskich do roku 2020. 
Spotkanie ma charakter otwarty, tzn. będzie mógł w nim uczestniczyć każdy mieszkaniec gminy Strzeleczki. W trakcie spotkania będziemy dyskutować w jakim kierunku powinny rozwijać się gminy skupione wokół Borów Niemodlińskich, na jakie działania należy przeznaczyć prawie 10 mln zł do roku 2020 oraz jakie są mocne i słabe strony 8 gmin Borów Niemodlińskich. 
Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w spotkaniach, włączenia się w prace nad nową Strategią i zgłaszania swoich uwag i pomysłów. To m.in. od Państwa, mieszkańców gminy Strzeleczki i pozostałych gmin Borów Niemodlińskich zależy na co i jak zostanie przeznaczonych 10 mln zł w nowej Lokalnej Strategii Rozwoju. 

Spotkanie odbędzie się 13 sierpnia 2015 roku o godzinie 17:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach, ul. Rynek 4.

Serdecznie zapraszamy do udziału Stowarzyszenia, osoby działające społecznie, przedsiębiorców, parafie, Koła Gospodyń, OSP, kluby sportowe, wszystkich zainteresowanych tematyką środków UE i rozwojem lokalnym. 

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności