Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Konkurs - aktywne przejście dla pieszych

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu bierze udział w ogólnopolskim konkursie na tzw. aktywne przejście dla pieszych. Zgłoszono do konkursu 5 miejsc przejść dla pieszych z województwa opolskiego, m.in. przejście dla pieszych w Mosznej na ul. Prudnickiej przy skrzyżowaniu z ul. Zamkową.

Celem konkursu jest wybudowanie 20 tzw. Aktywnych Przejść dla Pieszych (w skład którego wchodzi aktywny system dla pieszych SeeMee (dwa moduły główne ze zintegrowanym modułem solarnym, dwa bezprzewodowe detektory ruchu, dwa systemy mocujące do znaku D-6), osiem aktywnych punktowych elementów odblaskowych, mata antypoślizgowa, logo sponsora).

Głosy na przejście dla pieszych w Mosznej można oddawać na stronie internetowej www.stopwariatom.pl , zakładka „aktywne przejścia dla pieszych”. Należy wpisać w rubryce „znajdź miasto/ulicę” np. Moszna i w tle pojawi mapa z serduszkiem na którego kliknięcie spowoduje oddanie głosu w konkursie.

Urząd Gminy Strzeleczki przyłącza się do akcji i prosi o oddawanie głosów na przejście dla pieszych w Mosznej.

W konkursie głosy można oddawać wielokrotnie a głosowanie trwa do dnia 28.09.2015r. 

Konkurs aktywne przejście dla pieszych.jpeg

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności