Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Fotorelacja z Maratonu Fitness

Na trzygodzinny trening przybyło prawie 100 osób. Bardzo cieszy nas fakt, że oprócz kobiet obecne były dzieci, młodzież, ale również aktywny udział brali mężczyźni. W przerwach pomiędzy 30-40 minutowymi zajęciami losowane były atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów: Klub Synergia Fitness Krapkowice, Moszna Zamek, Hanex Nails & Makeup, Hotel Dębowe Wzgórze, Poradnia Dietetyczna Zdrowe Krapkowice, Salon Fryzjerski JK Style.

Ideą spotkania było aktywne i zdrowe spędzanie czasu wolnego z dala od substancji psychoaktywnych. Założeniem było również pchnąć dotąd niezdecydowane osoby w stronę zdrowego stylu życia oraz zachęcić do szukania odpowiedniej dla siebie aktywności fizycznej i odkryć w niej pasję.

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za tak wspaniałą frekwencję, która utwierdziła nas w przekonaniu o kontynuowaniu tego typu imprez na terenie gminy. Dziękujemy również wszystkim trenerom oraz pozostałym osobom, które przyczyniły się do sukcesu tej imprezy.

Poniżej zapraszamy na fotorelację z Maratonu Fitness. 

 

 

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności