Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Recenzje rysunkowe nagrodzone

Instytut Książki w Krakowie ogłosił kolejnych laureatów w ogólnopolskim konkursie na recenzję rysowaną. Najlepszymi   pracami  na recenzję rysowaną, wyłonionych  spośród wyjątkowo licznie nadesłanych propozycji konkursowych, mogą pochwalić się : Patrycja Gramula i  Oliwia Sepół. 

Dziewczynki należą do Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Strzeleczkach Filia w Zielinie. Patrycja Gramula, lat 7, nagrodzona została za ciekawą recenzję rysunkową do książki Astrid Lindgren „Przygody Madiki z Czerwcowego Wzgórza”. Natomiast najlepszą ilustracją do książki Grzegorza Kasdepke ” Wielka księga uczuć” przedstawiła Oliwia Sepiół, lat 8.  

Laureatki otrzymały z Instytutu Książki w Krakowie nagrody książkowe. Natomiast Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach ufundowała  słodkie upominki.

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 09-03-2016 08:26 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 09-03-2016 08:36
Przewiń do góryPrzewiń do góry