Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Warto wiedzieć

Z inicjatywy Wójta Gminy Strzeleczki pana Marka Pietruszki zostanie utworzony cykl spotkań o charakterze biesiadno – kulturalnym. Na pierwsze kwietniowe spotkanie pod hasłem „Warto Widzieć, Warto Wiedzieć” zaplanowano występy grup teatralnych: z Gimnazjum w Strzeleczkach w inscenizacji pt. „Miłość od prehistorii po czasy współczesne” oraz zabawne przedstawienie „Trzech Karlusów i Frelka” wykonane przez grupę amatorów z Zieliny i Kujaw. 

Dodatkowo pomiędzy występami aktorów usłyszymy parę skutecznych rad jak pokonać dolegliwości związane ze stresem, jakie są przyczyny, skutki oraz reakcje na stres. Przedstawiona zostanie również skuteczna technika relaksacyjna, którą można wykonywać samemu w domu.

Podczas spotkania dla wszystkich przewidziano poczęstunek.

Zapraszamy zatem do wspólnego biesiadowania i spędzenia niedzielnego popołudnia w miłej, rozrywkowej atmosferze.

01 plakat warto wiedzieć.jpeg

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 13-04-2016 15:06 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 13-04-2016 15:10
Przewiń do góryPrzewiń do góry