Dni Gminy Strzeleczki - sobota

Za nami pierwszy dzień festynu, w którym licznie zgromadzone na stadionie w Strzeleczkach dzieci i młodzież uczestniczyli w biegach o puchar Wójta Gminy oraz gminnym konkursie artystycznym "Mam Talent".

Galeria zdjęć z pierwszego dnia Dni Gminy Strzeleczki:

 

 

 

Wyniki  biegu dla dzieci i młodzieży o puchar Wójta Gminy Strzeleczki, w dn. 21.05.2016 r. na Stadionie w Strzeleczkach

 

 (rocznik 2009)

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła Podstawowa

Dystans

Miejsce

1.

Torka Natalia

I

Strzeleczki

300 m.

I

2.

Kwiatkowska Maja

I

Zielina

300 m.

II

3.

Hajduk Karolina

I

Strzeleczki

300 m.

III

 

 (rocznik 2009)

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła Podstawowa

Dystans

Miejsce

1.

Zachwieja Dawid

I

Zielina

300 m.

I

2.

Arts Oliwer

I

Strzeleczki

300 m.

II

3.

Pawliczek Piotr

I

Strzeleczki

300 m.

III

 

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła Podstawowa

Dystans

Miejsce

1.

Pawliczek Milena

I

Dobra

400 m.

I

2.

Grzesik Paulina

I

Dobra

400 m.

II

3.

Trela Aneta

I

Zielina

400 m.

III

 

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła Podstawowa

Dystans

Miejsce

1.

Kaletta Jakub

I

Zielina

400 m.

I

2.

Wilk Dominik

I

Zielina

400 m.

II

3.

Szlotawa Łukasz

I

Zielina

400 m.

III

 

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła Podstawowa

Dystans

Miejsce

1.

Kolman Agata

II

Racławiczki

400 m.

I

2.

Wyszka Roksana

II

Komorniki

400 m.

II

3.

Nowak Ines

II

Strzeleczki

400 m.

III

 

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła Podstawowa

Dystans

Miejsce

1.

Gruszka Natan

II

Dobra

400 m.

I

2.

Hajduk Michał

II

Strzeleczki

400 m.

II

3.

Szenawa Daniel

II

Komorniki

400 m.

III

 

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła Podstawowa

Dystans

Miejsce

1.

Wistuba Magdalena

III

Strzeleczki

400 m.

I

2.

Orzłowski Emily

III

Komorniki

400 m.

II

3.

Ćwirzeń Laura

III

Zielina

400 m.

III

 

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła Podstawowa

Dystans

Miejsce

1.

Iściński Brayan

III

Strzeleczki

400 m.

I

2.

Neugebauer Adrian

III

Racławiczki

400 m.

II

3.

Szczepanek Bartosz

III

Racławiczki

400 m.

III

 

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła Podstawowa

Dystans

Miejsce

1.

Giercuszkiewicz Anna

IV

Strzeleczki

500 m.

I

2.

Kusiek Dominika

IV

Racławiczki

500 m.

II

3.

Solisch Bianka

IV

Strzeleczki

500 m.

III

 

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła Podstawowa

Dystans

Miejsce

1.

Nowak Wojciech

IV

Strzeleczki

500 m.

I

2.

Gruszka Dawid

IV

Dobra

500 m.

II

3.

Wyszka Maksymilian

IV

Komorniki

500 m.

III

 

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła Podstawowa

Dystans

Miejsce

1.

Szarla Karmen

V

Komorniki

500 m.

I

2.

 

Wrzeciono Dominika

Bujak Natalia

V

Strzeleczki

Komorniki

500 m.

II

3.

Trenczek Jessika

V

Strzeleczki

500 m.

III

 

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła Podstawowa

Dystans

Miejsce

1.

Lenart Michał

V

Strzeleczki

800 m.

I

2.

Kostka Dwid

V

Racławiczki

800 m.

II

3.

Riedel Szymon

V

Racławiczki

800 m.

III

 

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła Podstawowa

Dystans

Miejsce

1.

Proszek Ewelina

VI

Dobra

500 m.

I

2.

Twardoń Ewelina

VI

Racławiczki

500 m.

II

3.

Hauk Sandra

VI

Komorniki

500 m.

III

 

 

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła Podstawowa

Dystans

Miejsce

1.

Zając Kacper

VI

Strzeleczki

800 m.

I

2.

Serafin Mateusz

VI

Komorniki

800 m.

II

3.

Bąk Patryk

VI

Komorniki

800 m.

III

 

 

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła

Dystans

Miejsce

1.

Brzank Żaneta

I

Gimnazjum

w Strzeleczkach

800 m.

I

2.

Gramula Anna

I

Gimnazjum

w Strzeleczkach

800 m.

II

3.

Różyczka Paulina

I

Gimnazjum

w Strzeleczkach

800 m.

III

 

 

 

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła

Dystans

Miejsce

1.

Zaga Rafał

I

Gimnazjum

w Strzeleczkach

1200 m.

I

2.

Kollek Sebastian

I

Gimnazjum

w Strzeleczkach

1200 m.

II

3.

Mochnik Kamil

I

Gimnazjum

w Strzeleczkach

1200 m.

III

 

 

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła

Dystans

Miejsce

1.

Pientka Emilia

II

Gimnazjum

w Strzeleczkach

800 m.

I

2.

Bednarz Stella

II

Gimnazjum

w Strzeleczkach

800 m.

I

 

 

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła

Dystans

Miejsce

1.

Bartoń Rafał

II

Gimnazjum

w Strzeleczkach

1200 m.

I

2.

Kern Artur

II

Gimnazjum

w Strzeleczkach

1200 m.

II

 

 

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła

Dystans

Miejsce

1.

Brzank Dominika

III

Gimnazjum

w Strzeleczkach

800 m.

I

2.

Weihs Julia

III

Gimnazjum

w Strzeleczkach

800 m.

II

3.

Daniel Patrycja

III

Gimnazjum

w Strzeleczkach

800 m.

III

 

                                                                                                                                                   

Lp.

 Nazwisko i  Imię

Kl.

Szkoła

Dystans

Miejsce

1.

Janocha Patrick

III

Gimnazjum

w Strzeleczkach

1200 m.

I

2.

Daniel Marek

III

Gimnazjum

w Strzeleczkach

1200 m.

II

3.

Jaschkovitz Kevin

III

Gimnazjum

w Strzeleczkach

1200 m.

III

 

 

 

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2019 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności