Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Lokalna Karta Dużej Rodziny i Seniora

Gmina Strzeleczki wychodząc naprzeciw potrzebom seniorów oraz dużych rodzin planuje przystąpić do utworzenia Lokalnego Programu Karta Dużej Rodziny i Seniora. W związku z powyższym zapraszamy lokalnych przedsiębiorców do zgłaszania chęci uczestnictwa w w/w programie.

Firmy przystępujące do programu opracowują własną ofertę rabatową skierowaną do rodzin wielodzietnych posiadających co najmniej 3 dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 25 roku życia, jeżeli kontynuują naukę lub dla seniorów po 60 roku życia. Ponadto każda firma sama określa zakres towarów i usług objętych zniżkami, a także wyznaczony okres uczestnictwa w programie np. zniżki przy korzystaniu z oferty lokali gastronomicznych, handlowych, aptek itd.

Najważniejszą zaletą przystąpienia do programu są wzajemne korzyści zarówno dla partnerów jak i posiadaczy kart.  Rodziny korzystające z programu cenią sobie dostęp do szerokiej oferty zaproponowanej przez przedsiębiorców. Dobrze przygotowany program ulg i zniżek wpłynie na wzrost zysku firmy oraz pozyskanie stałych klientów.

Jak przystąpić do programu?

  • określ, jakiego rodzaju zniżki, ulgi bądź inne korzyści Twoja firma może zaoferować rodzinom wielodzietnym i seniorom
  • pobierz formularz: DOCXDeklaracja przystąpienia Partnera do Programu Lokalna Karta Dużej Rodziny i Seniora w Gminie Strzeleczki.docx 
  • wypełnij go określając rodzaj ulg (cenowa, procentowa, inna) i wyślij go na adres email profilaktyka@strzeleczki.pl lub pocztą tradycyjną na adres Urząd Gminy Strzeleczki, ul. Rynek 4, 47-364 Strzeleczki lub złóż go osobiście w siedzibie Urzędu Gminy.
  • po weryfikacji formularza  i przyjęciu Uchwały Rady Gminy Strzeleczki - Wójt Gminy Strzeleczki uzgodni z Twoją firmą szczegółowe warunki współpracy

Więcej informacji Urząd Gminy Strzeleczki, ul. Rynek 4, Budynek A, II piętro, pokój 201, tel. 77 407 66 74. 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 07-06-2016 12:17 Modyfikował(a): Anna Muzykant Data modyfikacji: 04-04-2019 14:20
Przewiń do góryPrzewiń do góry