Uprzejmie informujemy, że w dniu 17.08.2020 r. ( poniedziałek ) Urząd Gminy Strzeleczki  będzie nieczynny.  Za utrudnienia przepraszamy.

Aktualizacja inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest na terenie gminy Strzeleczki

inwentaryzacja azbest.jpeg

 

 

 

 

W ramach umowy z firmą ECO-ART z Warszawy zostanie wykonana inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest stanowiących pokrycia dachowe lub elewacje obiektów budowlanych znajdujących się na terenie Gminy Strzeleczki. Obecna baza azbestowa którą posiada gmina Strzeleczki jest z 2004r. i wymaga aktualizacji.  Inwentaryzacja będzie prowadzona w terenie – mieszkańcy posiadający wyroby zawierające azbest będą wypełniać stosowne ankiety. Na podstawie przeprowadzonej (pełnej i rzetelnej) inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest zostanie stworzona baza azbestowa.  Na podstawie powyższych prac gmina Strzeleczki w dalszym ciągu będzie mogła ubiegać się o środki zewnętrzne na dofinansowanie dla mieszkańców chcących pozbyć się azbestu ze swoich posesji.

  • Wykonawca – ECO-ART Sp. z o.o., ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa
  • Wartość wykonywanych prac – 19 680,00 zł brutto, w tym  dotacja z Ministerstwa Rozwoju, Plac Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa   w kwocie 15 500,00 zł brutto
  • Termin wykonania zadania– 31.10.2016r. 

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności