Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Nie ma kibica nad czytelnika

Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach podsumowała konkurs „Przyjaciel Biblioteki”. Zostało nagrodzonych 38 czytelników, w tym klasa III za największą ilość przeczytanych książek. Były nagrody książkowe, słodycze. 

Po wręczeniu nagród, prośba czytelników  o wspólne obejrzenie meczu Polska- Szwajcaria nie mogła nie być spełniona. Biblioteka na Euro 2016 była udekorowana bielą i czerwienią. Nie zabrakło zdjęć i biografii najsłynniejszych drużyn i ich zawodników. Podczas meczu panowała fantastyczna zabawa. Było sporo ekscytacji i poruszenia. W przerwie meczu był poczęstunek, który miał wzmocnić kibicowanie w drugiej połowie meczu.

Najważniejsze jednak były niezapomniane emocje. Polacy strzelili pierwszą  bramkę, więc okrzyków radości, tupania i oklasków było bez końca. A na pewno odgłosy trąbek długo zapadną w pamięci. Pełen emocji mecz 1/8 finału Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016 Polska- Szwajcaria na długo zostanie w pamięci. Na pytanie, kto według najlepszych czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzeleczkach był zawodnikiem meczu, chórem odpowiedzieli, że Łukasz Fabiański.

Czytelnicy-kibice szczęśliwi wracali do domów w barwach biało-czerwonych.

 

Bogumiła Becker-Kalicińska

 

przyjaciel biblioteki 2016.jpeg

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności