Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Projekt pn. „Przebudowa drogi gminnej ul. Prudnickiej w miejscowości Strzeleczki”

Wójt Gminy Strzeleczki informuje, że 24 sierpnia br. w Urzędzie Gminy Strzeleczki podpisana została umowa na realizację projektu pn. „Przebudowa drogi gminnej ul. Prudnickiej w miejscowości Strzeleczki”. Projekt inwestycji obejmuje ulicę Prudnicką od Rynku do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 409. Przebudowę realizować będzie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „TRANSKOM” z Jaryszowa.

Prace związane z realizacją inwestycji wykonawca rozpocznie od 5 września 2016 r. i potrwają do 4 listopada 2016 r. Zakres prac które zostaną wykonane w ramach niniejszej inwestycji obejmować będzie: rozbiórkę istniejącej nawierzchni jezdni i chodników, wykonanie nowych chodników wraz ze zjazdami do posesji z kostki brukowej oraz wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej wraz z podbudową. Ponadto przebudowany zostanie także kolektor deszczowy położony po stronie parzystych numerów ul. Prudnickiej. Koszt całej inwestycji brutto wynosi 1 230 996,71 zł,  przy czym 50 % poniesionych kosztów sfinansowane zostanie z Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019 w woj. Opolskim. W związku z powyższym prosimy mieszkańców ul. Prudnickiej o cierpliwość i wyrozumiałość w trakcie trwania prac. Informujemy również, iż Gmina Strzeleczki wraz z wykonawcą robót „TRANSKOM” dołożą wszelkich starań aby przebudowa przebiegała sprawnie i bez większych przeszkód.

Projekt przebudowy drogi wyłożony jest do wglądu w Urzędzie Gminy Strzeleczki, budynek B, pokój 102.

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 02-09-2016 08:42 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 06-09-2016 13:59
Przewiń do góryPrzewiń do góry