Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Zapraszamy na zajęcia w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzeleczkach.

Od listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzeleczkach można skorzystać zajęć, warsztatów oferowanych dla mieszkańców gminy. Zapraszamy do zapisów oraz aktywnego uczestnictwa.

Od 2 listopada (środa) od godziny 18:30 ruszają zajęcia Jogi dla Każdego.

Zajęcia odbywać się będą w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach.

Warsztaty skierowane są dla osób początkujących, a także regularnie praktykujących jogę, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę i zapoznać się z technikami jogi skutecznie poprawiającymi kondycję całego ciała. W ramach zajęć prowadzona jest nauka asan (pozycji jogi) wzmacniających mięśnie całego ciała, nauka asan rozluźniających i regenerujących napięte mięśnie, joga dla kręgosłupa, nauka technik oddechowych i antystresowych.

Zajęcia prowadzą: Teresa Głuszek oraz Weronika Gucman.

plakat joga.jpeg

W każdy wtorek od godziny 19:00 odbywa się Gimnastyka dla dorosłych i młodzieży.

Zajęcia odbywają są w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach.

Gimnastyka znacząco wpływa na kondycję oraz rozwój fizyczny. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy szukają sposobu na połączenie ćwiczeń wzmacniających wszystkie partie ciała z aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Treningi pomagają poprawić równowagę, skoczność, szybkość zwinność i koordynację ruchową, siłę dzięki czemu gimnastyka jest doskonałym sportem zarówno dla tych, którzy chcą rozwinąć swoją sprawność, jak i tych którzy walczą z mankamentami sylwetki.

Prowadzący: Paweł Seńkowski, Klub Tańca Towarzyskiego i Jazzowego SIERADAN.

gimnastyka.jpeg

15 listopada (wtorek) godzina 10:00 rozpoczyna się darmowy Kurs Komputerowy dla Seniorów poziom podstawowy.

Zajęcia odbywać się będą w Świetlicy w Strzeleczkach, ul. Dworcowa 10.

Kurs komputerowy jest skierowany do osób, które mają podstawowe umiejętności dotyczące obsługi komputera i Internetu, bądź też dotychczas nie używały komputera i chcą nauczyć się jego obsługi. Uczestnicy nauczą się m.in. posługiwania myszą, klawiaturą. Podczas kursu uczestnik pozna działania w pakiecie Microsoft Office, techniki tworzenia tekstów i ich edycji w MS Word, zrobi prostą prezentację na dowolny temat w MS PowerPoint. Przekazane będą również wiadomości związane z obsługą przeglądarek i wyszukiwarek internetowych oraz poczty e-mail.

Zajęcia prowadzi: Martyna Stanowska

kurs komputerowy.jpeg

16 listopada (środa) od godziny 15:00 ruszają zajęcia taneczne dla dzieci.

Zajęcia odbywać się będą w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach.  

Taniec dla dzieci ma za zadanie przede wszystkim wspomagać wszechstronny rozwój dziecka. Zajęcia poprawiają kondycję, koordynację ruchową  i pamięć ruchowo – taneczną, jak również rozwijają zdolności artystyczne dzieci. Taniec to również praca w grupie, kontakt z rówieśnikami, wspólna zabawa, poprzez którą uczą się nawiązywania relacji i przyjaźni. Taniec ćwiczy pamięć motoryczną, wyrabia poczucie rytmu, pozytywnie wpływa na rozwój emocjonalny i wyobraźnię dzieci.

Zajęcia prowadzi: Dorota Galowy – Olchawa

tance.jpeg

Więcej informacji oraz zapisy na poszczególne zajęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Strzeleczkach, numer telefonu 77 466 96 96. 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 02-11-2016 11:33 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 02-11-2016 11:36
Przewiń do góryPrzewiń do góry