Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Wyniki konkursu w ramach programu ,,Strzeleczki bez przemocy”

W szkołach na terenie Gminy Strzeleczki w ramach Programu Osłonowego ,,Strzeleczki bez przemocy” zostały zorganizowane dwa konkursy. Pierwszy z nich ogłoszony był wśród młodzieży gimnazjalnej na opracowanie hasła i logo promującego Gminny Program Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata    2015-2019, zaś wśród uczniów szkół podstawowych miał miejsce konkurs plastyczny pod hasłem ,,Stop przemocy”.

W konkursie ogłoszonym w szkole gimnazjalnej wzięło udział 61 uczniów, prace były wykonane w formie plastycznej jak i komputerowej. Spośród nich wybrano trzy pierwsze miejsca, które należą do:

  • Emilii Chojnackiej z klasy IIA 
    Emilia Chojnacka kl. IIA Gimnazjum.jpeg


     

 

  • Sary Kochanek z klasy IIB 
    Sara Kochanek kl. IIB Gimnazjum.jpeg




     
  • Julii Domańskiej z klasy IIB 
    Julia Domańska kl.IIB Gimnazjum.jpeg



     

Ponadto zostały jeszcze wyróżnione trzy osoby:

  • Nickole Jaschkowitz z klasy IB 
    Nicole Jaschkowitz kl. IB Gimnazjum.jpeg




     
  • Dominika Stefanowska z klasy IIA
    Dominika Stefanowska kl. IIA Gimnazjum.jpeg




     
  • Magdalena Pajunk z klasy IB
    Magda Pajunk kl IB Gimnazjum.jpeg




     

Natomiast w konkursie plastycznym w szkołach podstawowych wzięło w sumie udział 108 dzieci. Konkurs był podzielony na dwie kategorie, pierwszą z nich stanowiły klasy I-III, spośród których wybrano trzy najlepsze prace, należące do:

  • Miriam Kusiek z klasy III ze szkoły w Komornikach
    Miriam Kusiek kl. III Szkoła Podstawowa Komorniki.jpeg




     
  • Mileny Cieślińskiej z klasy III ze szkoły w Strzeleczkach
    Milena Cieślińska kl. III Szkoła Podstawowa Strzeleczki.jpeg




     
  • Natalii Majewskiej z klasy III ze szkoły w Strzeleczkach
    Natalia Majewska kl. III Szkoła Podstawowa Strzeleczki.jpeg




     

oraz trzy wyróżnienia:

  • Anna Pawliczek z klasy III ze szkoły w Dobrej
    Anna Pawliczek kl. III Szkoła Podstawowa w Dobrej.jpeg




     
  • Emilia Pietrzyk z klasy II ze szkoły w Racławiczkach
    Emilia Pietrzyk kl.II Szkoła Podstawowa Racławiczki.jpeg




     
  • Emilia Szewior z klasy III ze szkoły w Komornikach
    Emilia Szewior kl. III Szkoła Podstawowa Komorniki.jpeg




     

Uczniowie klas IV-VI należeli do drugiej kategorii w szkołach podstawowych, spośród których również wybrano trzy najlepsze prace, które należą do:

  • Wiktorii Reisenbicher z klasy VI ze szkoły w Strzeleczkach
    Wiktoria Reisenbicher kl. VI Szkoła Podstawowa Strzeleczki.jpeg




     
  • Dominiki Kusiek z klasy V ze szkoły z Racławiczek
    Dominika Kusiek kl. V Szkoła Podstawowa Racławiczki.jpeg




     
  • Wanessy Mazur z klasy V ze szkoły w Strzeleczkach
    Wanessa Mazur Kl. V Szkoła Podstawowa Strzeleczki.jpeg




     

natomiast wyróżnienia otrzymują:

  • Kinga Pientka z klasy V ze szkoły z Racławiczek
    Kinga Pientka kl. V Szkoła Podstawowa w Racławiczkach.jpeg




     
  • Izabela Staszak z klasy IV ze szkoły z Zieliny
    Izabela Staszak kl IV Szkoła Podstawowa Zielina.jpeg




     
  • Jessica Serafin z klasy IV ze szkoły w Komornikach
    Jessica Serafin kl. IV Szkoła Podstawowa Komorniki.jpeg




     

Dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę, a zwycięzcom i osobom wyróżnionym gratulujemy i zapraszamy 29.12.2016r. o godzinie 14:00 na XXIX sesję Rady Gminy w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzeleczkach na wręczenie nagród i wyróżnień.

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 14-12-2016 15:02 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 14-12-2016 15:35
Przewiń do góryPrzewiń do góry