Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Wyniki konkursu w ramach programu ,,Strzeleczki bez przemocy”

W szkołach na terenie Gminy Strzeleczki w ramach Programu Osłonowego ,,Strzeleczki bez przemocy” zostały zorganizowane dwa konkursy. Pierwszy z nich ogłoszony był wśród młodzieży gimnazjalnej na opracowanie hasła i logo promującego Gminny Program Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata    2015-2019, zaś wśród uczniów szkół podstawowych miał miejsce konkurs plastyczny pod hasłem ,,Stop przemocy”.

W konkursie ogłoszonym w szkole gimnazjalnej wzięło udział 61 uczniów, prace były wykonane w formie plastycznej jak i komputerowej. Spośród nich wybrano trzy pierwsze miejsca, które należą do:

 

Ponadto zostały jeszcze wyróżnione trzy osoby:

Natomiast w konkursie plastycznym w szkołach podstawowych wzięło w sumie udział 108 dzieci. Konkurs był podzielony na dwie kategorie, pierwszą z nich stanowiły klasy I-III, spośród których wybrano trzy najlepsze prace, należące do:

oraz trzy wyróżnienia:

Uczniowie klas IV-VI należeli do drugiej kategorii w szkołach podstawowych, spośród których również wybrano trzy najlepsze prace, które należą do:

natomiast wyróżnienia otrzymują:

Dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę, a zwycięzcom i osobom wyróżnionym gratulujemy i zapraszamy 29.12.2016r. o godzinie 14:00 na XXIX sesję Rady Gminy w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzeleczkach na wręczenie nagród i wyróżnień.

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 14-12-2016 15:02 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 14-12-2016 15:35
Przewiń do góryPrzewiń do góry