Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Projekt „(Od)Ważni na rynku pracy"

Projekt „(Od)Ważni na rynku pracy - aktywizacja społeczna i zawodowo osób z niepełnosprawnością intelektualną i niepełnosprawnościami sprzężonymi z terenu woj opolskiego.

Opolskie Centrum Demokracji Lokalnej FRDL wraz z Opolskim Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zachęca osoby z niepełnosprawnością intelektualną oraz osoby z niepełnosprawnościami sprzężonymi, niezatrudnionymi, w wieku 16- 64 lata do udziału w projekcie „ (Od) ważni na rynku pracy – aktywizacja społeczna i zawodowa osób z niepełnosprawnością intelektualną i niepełnosprawnościami sprzężonymi z terenu woj. opolskiego”

Celem głównym realizacji projektu jest zwiększenie szans na zatrudnienie na otwartym rynku pracy osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz niepełnosprawnościami sprzężonymi poprzez rehabilitację społeczną i zawodową. W ramach projektu zakwalifikowani beneficjenci otrzymają bezpłatną pomoc w zakresie:

  • indywidualnego oraz grupowego doradztwa zawodowego
  • warsztatach rozwoju
  • wsparcia psychologa
  • wsparcia trenera pracy
  • szkoleń zawodowych

Rekrutacja do projektu prowadzona będzie styczeń – luty 2017r.

Więcej informacji : tel: 731 705 809 lub 883 297 659

Załącznik: DOCZgłoszenie do projektu-1.doc (1,93MB)

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 12-01-2017 10:58 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 12-01-2017 11:12
Przewiń do góryPrzewiń do góry