Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Skradziono drzewka na alei czereśniowej w Strzeleczkach

Kilkanaście drzewek zasadzonych jesienią przez uczniów Gimnazjum w Strzeleczkach przy drodze Strzeleczki – Łowkowice zostało  ukradzionych przez nieznane jeszcze osoby. Ponadto nieznani sprawcy połamali wiele słupków drewnianych, zabezpieczających drzewka. Ze względu na znaczne straty sprawa została zgłoszona na policję.

Projekt "W cieniu czereśni" był realizowany przez młodzieżową grupę przy Gimnazjum w Strzeleczkach przy współpracy z Urzędem Gminy Strzeleczki, w ramach uruchomionej przez Partnerstwo Borów Niemodlińskich specjalnej ścieżki tematycznej "Działaj lokalnie. Naturalnie".

Prosimy o uszanowanie pracy, w której zaangażowało się ponad 60  gimnazjalistów, a uczniom licznie pomagali rodzice, dziadkowie i nauczyciele, aby efekt projektu – piękna aleja czereśniowa - służył wszystkim wiele lat. Smutno nam również z tego powodu, że można było podczas sadzenia drzewek pobrać darmowe sadzonki, z czego wielu mieszkańców skorzystało, więc nie ma powodów do niszczenia powstałej alei czereśniowej.

IMG_5883.jpeg IMG_5885.jpeg IMG_5886.jpeg IMG_5887.jpeg IMG_5889.jpeg

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 02-03-2017 11:27 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 02-03-2017 12:00
Przewiń do góryPrzewiń do góry